Kochani!
do pozytywnie zakręconych, do zapaleńców chcących zmieniać świat i do najzwyklejszych ludzi, którym po prostu brakuje uśmiechu wokół nas:
KogelMogelBlog rusza z akcją #OgłoszeniaDobre 🙂

Yyyy, a o co chodzi..?
Już tłumaczę:
Kojarzycie taki obrazek?
Pani na przystanku zapatrzona przed siebie posępnie. Pan ponuro taksuje przechodzących, wśród których królują dwie wersje: smart-zombie lub ręce w kieszeniach i wzrok wbity w chodnik.
Dwie rozbawione nastolatki przyciągają kilka, pełnych dezaprobaty, spojrzeń. Reakcją na uśmiech jest podejrzliwe zdziwienie, odwrócenie głowy w stylu „nic nie widziałem”, ewentualnie nieśmiałe uniesienie kącików ust.
Hmm… 

Pozytywny odzew, z którym spotkałam się na Facebooku publikując ogłoszenie, które córka nakleiła swego czasu na wiejskim przystanku autobusowym w ramach własnej oddolnej inicjatywy młodzieżowej, sprawił, że powstał pomysł wakacyjnej akcji polegającej na wieszaniu ogłoszeń innych niż wszystkie: DOBRYCH, mimo, że drobnych:)

Co z tego, że niejeden popuka się głowę, pokręci nosem, rzuci niecenzuralne słowo? Powiem tak: niech się gryźnie;)
Ważne, że sprawicie, że ktoś się uśmiechnie, że zrobi mu się lżej na duszy, a świat wyda mu się milszy.
Dlaczego piszę „Wy”, a nie „ja”?

Bo zapraszam wszystkich, którzy poczuli klimat, którzy mają ochotę na taką zabawę albo znają kogoś kto by miał – Wasze dzieci, wnuki, rodzice, dziadkowie 😉
– twórzcie takie ogłoszenia i naklejajcie je tam, gdzie nakleja się ogłoszenia. Niech uraduje to chociaż jedną osobę: WARTO!

Zaglądajcie na bloga i na Facebooka, będę wrzucać informacje i szablony, a tymczasem piszcie co Wy na to i czy podejmujecie wyzwanie:)

Zapraszam serdecznie, przysyłajcie swoje fotki, będę publikować:
OgłoszeniaDobre(at)kogelmogel.net.

Powodzenia!

PS. Uwaga, WAŻNE: uczulam, że zgodnie z przepisami prawa ogłoszenia nakleja się TYLKO w miejscach do tego wyznaczonych (tablice, słupy ogłoszeniowe), w przeciwnym razie stanowi to wykroczenie!5 komentarzy

  1. Ok. Podejmuję wyzwanie.Jako,że swoje lata już mam i szron na głowie i nie to zdrowie, lecz w sercu ciągle maj, więc najwyżej ktoś posądzi mnie, że z racji wieku mam już nierówno pod sufitem😆Chyba mam to gdzieś🤣Spróbuję wciągnąć w to syna i córcię Martunię. A co tylko na mój widok ludzie mają się pukać w czółko? 🤣🤣Pozdrawiam. POZYTYWNIE ZAKRĘCENI WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ🤣

    Małgorzata Antoniewicz - Cacko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *